Szabó Edit | Adventi lassulás

Szeretettel várunk a Magyar Mindfulness és Kontemplatív Egyesület 2023.12.06. szerda esti közös online meditációján 19 órától.

Nap mint nap elég sok helyen kell helyt állnunk, az év végén pedig még jobban élesedik a helyzet. Aztán egyszer csak az ajándékvásárlás, munkahelyi hajtás és a karácsonyi előkészületek forgatagában találjuk magunkat. Túlélünk. A közös gyakorlás során megpróbálunk lelassulni és visszatalálni önmagunkhoz, hogy a belső csendünk lehetőséget teremtsen a béke és az öröm megtapasztalására. Lelassulva egy kicsit talán nagyobb mértékben jelentheti az adventi időszak a várakozás örömét és a készülődés megélését. A meditációt követően – ha van kedved – a saját tapasztalatod is megoszthatod.

A gyakorlást Szabó Edit (@szabodytke), mindfulness (MBSR) tanárjelölt vezeti. 
A program mindenki számára nyitott és ingyenes.

Hangolódjunk együtt az ünnepekre!

Itt csatlakozz:

Zoom Link -> https://us02web.zoom.us/j/89038682570

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Nyomtatás

Üdvözlünk blogunkon!

Szívesen írnál cikket? Küldd el nekünk! Várunk témába vágó írásokat, cikkeket, könyvajánlókat, tanulmányokat!